Zaterdagcompetitie

 

 

In het seizoen 2017-2018 speelt S.V. Deurne met één team in de tweede klasse (2C) van de NBSB.

  

Voor meer informatie zie website NBSB.

  

Speelschema:

  

1e ronde Za   7 oktober 2017Eindhoven/Son & Breugel 4 -
 S.V. Deurne 13-5
2e ronde Za   4 november 2017O.S.V. 2 - S.V. Deurne 14,5-3,5
3e ronde Za 25 november 2017S.V. Deurne 1 -
 Garde 37-1
4e ronde Za 16 december 2017Vrij - S.V. Deurne 1-
5e ronde Za   3 februari 2018S.V. Deurne 1 - Dubbelschaak 3

 6-2

6e ronde Za 10 maart 2018H.M.C. Calder 4 -
 S.V. Deurne 1
4,5-3,5
7e ronde Za   7 april 2018S.V. Deurne 1 - W.L.C. 3
1,5-6,5

 

Stand na de  7e en tevens de laatste ronde: 

 

   MP BP

 1

 HMC Calder 4 11 29,5 
 2 WLC 3 7 26,5
 3 Deurne 1 6 26,5
 4 OSV 2 6  22 
 5 Dubbelschaak 3 5 22
 6 Ehv/Son&Breugel 4 4 21
 7 Gardé 3 3 20,5 

 

 Persoonlijke uitslagen 7e ronde d.d. 7 april 2018:

  

    S.V. Deurne WLC - 3 

1,5-6,5

1. ---- Chrit Julicher (1306) 0R-1R
2. Thijs de Groot (2019) Tobias Jacobs (1722) 1/2-1/2
3. ---- Aard Daanen (1643) 0R-1R
4. Kurt Köhler (1835) Daan Leermakers ( -- ) 

0-1

5. Harrie Verbaarschot (1564) Wim Lucassen (1514) 1/2-1/2
6. Frits Boudewijns (1486) René Vink (1517) 1/2-1/2
7. Kees van Hooidonk (1414) Tommy Grooten (1357) 0-1

8. Piet van Wetten (1373)

 Denny van Esch ( -- ) 0-1

 

 

 

Stand na de  6e ronde:

 

   MP BP1234567
 1 HMC Calder 4 924 x 4.56.54 4.5 - 4.5
 2 Deurne 1 6253.5x 6-3.575
 3 Dubbelschaak 3  5221.52x4446.5
 4 WLC 3 520 4 -4 x3.54.54
 5

 OSV 2

 5183.54.544.5x

1.5

-
 6 Gardé 3 318 - 1 43.5 6.5 x3
 7 Ehv/Son&Breugel 317 3.531.54- 5x

 

 

Persoonlijke uitslagen 6e ronde d.d. 10 maart 2018

 

 HMC Calder 4
 S.V. Deurne 1
 4,5-3,5
1. Cees van Zelst (1750) Thijs de Groot (2019) 1-0
2. Henk Mollema (1592) Kurt Köhler (1835) 0-1
3. Koos Hendriks (1736) Loek Verkooijen (1638) 0-1
4. Eric Merx (1581) Harrie Verbaarschot (1564) 1-0
5. Theo Hovens (1618) Ger Dekker (1590) 1/2-1/2
6. Dewi Vermeulen (1741) Joop van Hout (1512) 1-0
7. Joep Smetsers (1472) Kees van Hooidonk (1414) 0-1
8. Bart van de Krogt (1649) Piet van Wetten (1373) 1-0

 

 

Stand na de 5e ronde:

 

   MP BP1234567
 1 HMC Calder 4 719.5 x -4.56.5 4 - 4.5
 2 Deurne 1 6 21.5 -x 3.5 6 -75
 3 OSV 2 5183.5 4.5 x4 4.51.5 -
 4 Dubbelschaak 3  4181.524x4-6.5
 5 WLC 3 416 4 -3.5 4 x4.5 -
 6 Gardé 3 214 - 1 6.5 - 3.5 x3
 7 Ehv/Son&Breugel 213 3.53 -1.5 - 5x

 

 

Persoonlijke uitslagen 5e ronde d.d. 3 februari 2018:
  

    S.V. Deurne Dubbelschaak - 3 

 6-2

1. Thijs de Groot (2014) Roy van Esch (1699) 1-0
2. Kurt Köhler (1826) Geert Tiellemans (1722) 1-0
3. Loek verkooijen (1624) Martin van Driel (1670) 0-1
4. Joop van Hout (1529) Ebe Reitsma (1644) 

1/2-1/2

5. Harrie Verbaarschot (1576) Joey van Haperen (1333) 1/2-1/2
6. Ger Dekker (1571) Hans Backx (1403) 1-0
7. Frits Boudewijns (1478) Reinder de Boer (1510) 1-0

8. Lars Rutjens (1317)

 Eldon Daantje (1180) 1-0

 

 

Persoonlijke uitslagen 3e ronde d.d. 25 november 2017:

  

    S.V. Deurne 1 Gardé - 3 

 7-1

1. Thijs de Groot (2014) Karl Raemakers (1561) 1-0
2. Kurt Köhler (1826) Jasper v Buul (1271) 1-0
3. Harrie Verbaarschot (1576) Maarten Aders (1536) 1/2-1/2
4. Ger Dekker (1571) Willi Ahrens (1416) 1-0
5. Frits Boudewijns (1478) Ton Rijnbeek (1440) 1/2-1/2
6. Joop van Hout (1529) Storm Hoeks (0) 1-0
7. Lars Rutjens (1317) Jack Winters (1072) 1-0
8. Piet van Wetten (1372) niet opgekomen 1R-0R

 

 

Persoonlijke uitslagen 2e ronde d.d. 4 november 2017:

 

    O.S.V. 2
 S.V. Deurne 1
 4,5-3,5
1. Marcel Niftrik (1599) Thijs de Groot (2014) 0-1
2. Thomas v.d. Steen (1652) Kurt Köhler (1826) 0-1
3. Wouter van Herpen (1611) Ger Dekker (1571) 1/2-1/2
4. Wim Scheepers (1680) Frits Boudewijns (1478) 1-0
5. Maikel Bloks (1576) Loek Verkooijen (1624) 0-1
6. Wim Bressers (1651) Joop van Hout (1529) 1-0
7. Cees Timmer (1464) Kees van Hooidonk (1421) 1-0
8. Jan Dopper (1573) Piet van Wetten (1372) 1-0

 

 

Persoonlijke uitslagen 1e ronde d.d. 7 oktober 2017:

  

    Eindhoven/Son & Breugel 4
 S.V. Deurne 1
        3-5
1. Wil van Dijck (1617) Thijs de Groot (1998)   0-1
2. Ron van Hoogstraten (1487) Harrie Verbaarschot (1561)   1-0
3. Flip Stomps (1444) Ger Dekker (1582)   0-1
4. Pieter van Dam (1446) Kurt Köhler (1826)   0-1
5. Luis Alexander Pazsoldan (1445) Frits Boudewijns (1478)   0-1
6. Thomas Kenbeek Joop van Hout (1529)   1-0
7. Peter van der Aalst (1344) Kees van Hooidonk (1421)   0-1
8. Erik Jan Esmeijer (1232) Piet van Wetten (1369)   1-0