Avondcompetitie

 

In het seizoen 2018-2019 speelt Deurne A met 1 team in de NBSB-klasse D2.

De uitslag van op dinsdag 4 december gespeelde wedstrijd tegen WLC-B is als volgt:

 

 bordnr witspeler zwartspeler uitslag
 1 Kurt Köhler (1829) Henny Wilbrink (1812) 0-1
 2 Jasper Krenning (1783) Ger Dekker (1627) 1-0
 3 Harrie Verbaarschot (1535) Thomas Langerwerf (1703)  1-0
 4 Dannie Beijk (1714) Cor Verkennis (geen) 1-0

 

Daarmee eindigt deze wedstrijd in 3 - 1 voor WLC-B.

Deurne A staat nog steeds op de 6e plaats (van 8)

 

 

De uitslag van de op donderdag 15 november gespeelde wedstrijd tegen de Combinatie B is als volgt:

 

 bordnr witspeler zwart speler uitslag
 1 Piet Berkers (1771) Kurt Köhler (1829) 1/2 - 1/2
 2 Dolf Leesberg (1674) Toon Sparidans (1577) 1/2 - 1/2
 3 Embert Berkers (1672) Harrie Verbaarschot (1535) 1/2 - 1/2
 4 Kees van Hooidonk (1407) Hans Jacobs (1585) 1/2 - 1/2

 

Daarmee eindigt deze wedstrijd onbeslist in 2 - 2.
Deurne A staat op de 6e plaats (van 8)

 

 

De uitslag van de op dinsdag 23 oktober gespeelde wedstrijd tegen Mierlo-Geldrop A 
is 3-1.

 

 bordnr witspeler zwart speler uitslag
 1 n.o. Llir Gjoshi    0 - 1
 2 Han Saft Harrie Verbaarschot 1/2 - 1/2
 3 Ger Dekker Isa van Meel 1/2 - 1/2
 4 Harm Fortuin Cor Verkennis    1 - 0

 

 

 

De uitslag van de op donderdag 27 september gespeelde wedstrijd is als volgt:
 

 bordnr

witspeler zwart speler   uitslag

 1

 Kurt Köhler Roland Robinson    0 - 1
 2 Dolf Leesberg Joep Peeters 1/2 - 1/2
 3 Ger Dekker Wilfred v.d. Kimmenade    1 - 0
 4 Harrie Verbaarschot Gachatur Kazarjan 1/2 - 1/2

 

Daarmee eindigt deze wedstrijd onbeslist in 2 - 2.

 

Het competitierooster voor 2018 - 2019 is als volgt:

ronde datum thuis uit uitslag
 1  27 sept (do) Deurne A HSC C  2 - 2

 2

  23 okt (di) Mierlo-Geldrop A Deurne A 
 3  15 nov (do) Deurne A de Combinatie B

  2 - 2

 4  4 dec (di) of 27 nov WLC B Deurne A 
 5  31 jan (do) Deurne A Veldhoven A 
 6  28 feb (do) Deurne A de Toren A 
 7  4 apr (do) ODI B Deurne A 

 

Ronde 4 kan, wegens sinterklaas, eventueel een week eerder gespeeld worden.

 


 


 

In het seizoen 2017-2018 speelt S.V. Deurne met één team in de tweede klasse (E2) van de NBSB.

   

Voor meer informatie zie website NBSB.

  

Speelschema:

 

1e rondeMaandag 25 september 2017De Vughtse Toren B
S.V. Deurne1,5-2,5
2e rondeDonderdag 26 oktober 2017S.V. DeurneDe Toren A
2,5-1,5
3e rondeDonderdag 16 november 2017E.V.S. AS.V. Deurne2 - 2
4e rondeDonderdag 7 december 2017S.V. DeurneH.S.C. C1 - 3
5e rondeVrijdag 26 januari 2018Garde AS.V. Deurne2,5-1,5
6e ronde VrijS.V. Deurne-
7e rondeDonderdag 22 maart 2018S.V. DeurneDe Combinatie B1 - 3

      

 

Eindstand NBSB-avondcompetitie 2017/2018 klasse E2:

  Vereniging Matchpunten Bordpunten
1 Gardé A 10  15
2 HSC C   8  14.5
3 de Combinatie B   8  14
4 EVS A   7  13
5 Deurne A   5  10.5
6 de Toren A   3  9.5
7de Vughtse Toren B   1  7.5

 

 

Persoonlijke uitslagen 7e ronde d.d. 22-3-2018:  

 

    SV Deurne
 de Combinatie B (Asten)
  1-3
1. Kurt Köhler         (1835) Piet Berkers       (1733) 1/2-1/2
2. Ger Dekker         (1590) Toon Sparidans   (1551) 

1/2-1/2

3. Dolf Leesberg      (1689) Embert Berkers   (1661) 

0-1

4. Frits Boudewijns  (1486) Hans Jacobs        (1592) 0-1

 

 Persoonlijke uitslagen 5e ronde d.d. 26-1-2018:  

 

    Gardé (Maarheeze)
 

 SV Deurne

  2,5-1,5
1. Martijn Cox       (1784) Kurt Köhler              (1826) 1/2-1/2
2. Peter Thijssen   (1676) Ger Dekker              (1571) 

0-1

3. Erwin Talpe       (1706) Harrie Verbaarschot  (1576) 1-0
4. Coen Winters    (1815) Piet van Wetten        (1372) 1-0

 

 Hierdoor staat ons team op de derde plaats (van de 7).

 

 

Persoonlijke uitslagen 4e ronde d.d. 7-12-2017:  

 

    SV Deurne
 HSC-C (Helmond)
  1-3
1. Kurt Köhler        (1826) Roland Robinson  (1801) 1/2-1/2
2. Dolf Leesberg     (1717) Daan Hubers        (1464) 

0-1

3. Ger Dekker        (1571) Rob Bakels           (1608) 1/2-1/2
4. Piet van Wetten  (1372) Marcel Pelgrom     (geen) 0-1

 

 

 

Persoonlijke uitslagen 3e ronde d.d. 16-11-2017:

  

    E.V.S. A
 S.V. Deurne      2-2
1. Johan Raap (1596)            Ger Dekker (1571) 1/2-1/2
2. Morris Schobben (1465)           Harrie Verbaarschot (1576)        1-0
3. Oscar Teeven (1104)      Frits Boudewijns (1478) 0-1
4. Ralph Kiffers (1522) Piet van Wetten (1372) 1/2-1/2

 

 

Persoonlijke uitslagen 2e ronde d.d. 26-10-2017:

  

    S.V. Deurne
 De Toren A
      2,5-1,5
1. Dolf Leesberg (1717)            Karel Looijmans (1990) 0-1
2. Harrie Verbaarschot (1561) Wim van Amstel (1554)        1-0
3. Kees van Hooidonk (1421)      Wim v.d. Plaat (1307) 1/2-1/2
4. Piet van Wetten (1369) Frans van Weert (1574) 1-0

 

    

Persoonlijke uitslagen 1e ronde d.d. 25-09-2017:

  

    De Vughtse Toren B
 S.V. Deurne      1,5-2,5
1. Rob Hachmang (1630)            Ger Dekker (1582) 1-0
2. Jan Plasman (1632) Harrie Verbaarschot (1561)        0-1
3. Bouwe den Ouden (1418)      Kees van Hooidonk (1421) 1/2-1/2
4. Frank Donders (1035) Piet van Wetten (1369) 0-1