Avondcompetitie 

 

 

 

Avondcompetitie 2016-2017

NBSB

 

Speelschema:

 

1e rondeDinsdag 27 september 2016W.L.C. B
S.V. Deurne3,5-0,5
2e rondeDonderdag 20 oktober 2016S.V. DeurneH.S.C. C
0-4
3e rondeDinsdag 15 november 2016 De Combinatie BS.V. Deurne3,5-0,5
4e rondeWoensdag 7 december 2016De Vughtse TorenS.V. Deurne1,5-2,5
5e rondeDonderdag 26 januari 2017S.V. DeurneE.V.S. A2-2
6e rondeWoensdag 22 februari 2017De Stukkenjagers HS.V. Deurne0,5-3,5
7e rondeDonderdag 23 maart 2017S.V. DeurneH.M.C. Calder C0,5-3,5

      

  

Persoonlijke uitslagen 6e ronde d.d. 22-02-2017:

  

    De Stukkenjagers H
 S.V. Deurne      0,5-3,5            
1. Bjoern Hofmans (1237)            Ger Dekker (1620) 1/2-1/2
2. Wil Wouts (1230) Harrie Verbaarschot (1546)        0-1
3. Hans van Driel (1108)             Kees van Hooidonk (1416) 0-1
4. Rene Davidse (891) Toon Rutjens (1437) 0-1

 

Persoonlijke uitslagen 5e ronde d.d. 26-01-2017:

     

    S.V. Deurne
 E.V.S. A
      2-2                 
1. Kurt Köhler (1831) Paul van Zon (1854) 0-1
2. Ger Dekker (1661) Morris Schobben (1315) 1-0
3. Harrie Verbaarschot (1579) Johan Raap (1648) 1/2-1/2
4. Piet van Wetten (1423) Oscar Teeven (957) 1/2-1/2

 

Persoonlijke uitslagen 4e ronde d.d. 07-12-2016:

  

    De Vughtse Toren
 S.V. Deurne      1,5-2,5            
1. Ton van Roon (1474)            Ger Dekker (1661) 1/2-1/2
2. Peter Loman (1506) Harrie Verbaarschot (1579)        1-0
3. Ria Samuels Lotens (1216)      Piet van Wetten (1423) 0-1
4. Frank Donders (997) Toon Rutjens (1434) 0-1

 

Persoonlijke uitslagen 3e ronde d.d. 15-11-2016:

  

    De Combinatie B
 S.V. Deurne      3,5-0,5            
1. Ellen Meijer (1727)            Ger Dekker (1656) 1-0
2. Piet Berkers (1693) Harrie Verbaarschot (1588)        1-0
3. Toon Sparidans (1608)             Piet van Wetten (1423) 1/2-1/2
4. Embert Berkers (1599) Toon Rutjens (1407) 1-0

 

Persoonlijke uitslagen 2e ronde d.d. 20-10-2016:

  

    S.V. Deurne
 H.S.C. C
      0-4                 
1. Dolf Leesberg (1744) Roland Robinson (1809) 0-1
2. Ger Dekker (1656) Wilfried v.d. Kimmenade (1659) 0-1
3. Harrie Verbaarschot (1588) Jan Vossen (1553) 0-1
4. Piet van Wetten (1423) Paul Sanders (1316) 0-1

  

Persoonlijke uitslagen 1e ronde d.d. 27-09-2016:

 

    W.L.C. B
 S.V. Deurne      3,5-0,5            
1. Henny Wilbrink (1815)             Ger Dekker (1656) 1/2-1/2
2. A. Kok (1704) Harrie Verbaarschot (1588)         1-0
3. Dannie Beijk (1709) Toon Rutjens (1407) 1-0
4. René Vink (1493) Helene Vermeulen (1089) 1-0

 

    

Avondcompetitie 2015-2016

NBSB 

 

 

Speelschema:

 

1e rondeDinsdag 29 september 2015De Combinatie B
S.V. Deurne3-1
2e rondeDonderdag 22 oktober 2015S.V. DeurneMierlo-Geldrop B
1-3
3e rondeDonderdag 12 november 2015GennepS.V. Deurne4-0
4e rondeDonderdag 3 december 2015S.V. DeurneR.D.S. B
3-1
5e rondeDinsdag 26 januari 2016W.L.C. BS.V. Deurne3-1
6e rondeDinsdag 8 maart 2016O.S.V.S.V. Deurne3-1
7e rondeDonderdag 14 april 2016S.V. DeurneH.M.C. Calder1,5-2,5

   

  

Persoonlijke uitslagen 7e ronde d.d. 14 april 2016:

 

    S.V. Deurne
 H.M.C. Calder
      1,5-2,5            
1. Dolf Leesberg (1758) Loek Mostertman (1952) 0-1
2. Kees van Hooidonk (1439)             Cees Nuijten (1772) 0-1
3. Harrie Verbaarschot (1582) Henk Burg (1774) 1/2-1/2
4. Piet van Wetten (1421) Marc Smits (1466) 1-0

 

Persoonlijke uitslagen 6e ronde d.d. 8 maart 2016:

 

    O.S.V.
 S.V. Deurne
      3-1             
1. Maikel Bloks (1508) Ger Dekker (1672) 1/2-1/2
2. Cees Timmer (1485)             Harrie Verbaarschot (1582) 1/2-1/2
3. Bern Greijn (1376) Kees van Hooidonk (1439) 1-0
4. Gert Windhorst (1286) Helene Vermeulen (1100) 1-0

          

Persoonlijke uitslagen 5e ronde d.d. 2 februari 2016:

 

    W.L.C. B
 S.V. Deurne
      3-1             
1. Henny Wilbrink (1825) Ger Dekker (1672) 1/2-1/2
2. A. Kok (1674)             Harrie Verbaarschot (1582) 1/2-1/2
3. Dannie Beijk (1699) Kees van Hooidonk (1439) 1-0
4. René Vink (1514) Helene Vermeulen (1100) 1-0

         

Persoonlijke uitslagen 4e ronde d.d. 3 december 2015:

 

    S.V. Deurne
 R.D.S. B
      3-1            
1. Dolf Leesberg (1758) R. Dekkers (1703) 1/2-1/2
2. Ger Dekker (1691)             W. vd. Heyden (1551) 1-0
3. Harrie Verbaarschot (1602) Maiko van Dalen (1154) 1-0
4. Marijn Bellemakers (1073) J.C. v.d. Biggelaar (1440) 1/2-1/2

 

Persoonlijke uitslagen 3e ronde d.d. 12 november 2015:

 

    Gennep
 S.V. Deurne
      4-0             
1. Theo Koolen (1713) Ger Dekker (1691) 1-0
2. Tim Ariaans (1681)             Harrie Verbaarschot (1602) 1-0
3. Z. Savic (1569) Kees van Hooidonk (1456) 1-0
4. J.J. v.d. Pijl (1396) Helene Vermeulen (1114) 1-0

  

Persoonlijke uitslagen 2e ronde d.d. 22 oktober 2015:

 

    S.V. Deurne
 Mierlo-Geldrop B
      1-3            
1. Dolf Leesberg (1758) Wim v.d. Biggelaar (1632) 1/2-1/2
2. Ger Dekker (1691)             Isa van Meel (1645) 0-1
3. Harrie Verbaarschot (1602) Harm Fortuin 1/2-1/2
4. Helene Vermeulen (1114) Kuno Swuste (1312) 0-1

 

Persoonlijke uitslagen 1e ronde d.d. 29 september 2015:

 

    De Combinatie B
 S.V. Deurne
      3-1             
1. Piet Berkers (1731) Tibor Hurkmans (1858) 1/2-1/2
2. Ellen Meijer (1728)             Harrie Verbaarschot (1602) 1/2-1/2
3. Toon Sparidans (1591) Marijn Bellemakers (1073) 1-0
4. Embert Berkers (1610) Helene Vermeulen (1114) 1-0

 

 

Avondcompetitie 2014-2015

NBSB 

 

Speelschema:

 

1e rondeDonderdag 16 oktober 2014S.V. DeurneO.S.V.0,5-3,5
2e rondeDinsdag 11 november 2014H.S.C. DS.V. Deurne3-1
3e ronde S.V. DeurneVrij 
4e rondeDonderdag 8 januari 2015S.V. DeurneMierlo-Geldrop B
1,5-2,5
5e rondeDonderdag 29 januari 2015GennepS.V. Deurne0,5-3,5
6e rondeDonderdag 26 februari 2015S.V. DeurneDe Combinatie B1-3
7e rondeMaandag 13 april 2015R.D.S. BS.V. Deurne2,5-1,5

       

 

Persoonlijke uitslagen 7e ronde d.d. 13 april 2015:

 

    R.D.S. B
 S.V. Deurne
      2,5-1,5             
1. J. van Lanen (1546)                      Ger Dekker (1690) 0-1
2. Ad Verhagen (1525)             Harrie Verbaarschot (1592)      0,5-0,5
3. Toon van Breugel (1365) Kees van Hooidonk (1586) 1-0
4. Jan Dekkers Helene Vermeulen (1134) 1-0

     

Persoonlijke uitslagen 6e ronde d.d. 5 februari 2015:

 

    S.V. Deurne De Combinatie B
      1-3                
1. Dolf Leesberg (1796) Ellen Meijer(1736) 0-1
2. Ger Dekker (1690) Toon Sparidans (1604) 0-1
3. Harrie Verbaarschot (1592)    Embert Berkers (1579) 0-1
4. Martien Verberne Roby Visser (1481) 1-0

  

Persoonlijke uitslagen 5e ronde d.d. 29 januari 2015:

 

    Gennep
 S.V. Deurne
      0,5-3,5             
1. Theo Koolen (1722)                      Tibor Hurkmans (1859) 0-1
2. Tim Ariaans (1665)             Harrie Verbaarschot (1592)      0,5-0,5
3. Z. Savic (1590) Ger Dekker (1690) 0-1
4. J.J. v.d. Pijl (1415) Martien Verberne 0-1

    

Persoonlijke uitslagen 4e ronde d.d. 8 januari 2015:

 

    S.V. Deurne Mierlo-Geldrop B
      1,5-2,5    
1. Dolf Leesberg (1796) Ilir Gjoshi (1756) 0,5-0,5
2. Harrie Verbaarschot (1592) Isa van Meel (1711) 1-0
3. Kees van Hooidonk (1586) Mario Adriaans (1434) 0-1
4. Helene Vermeulen (1134) Kuno Swuste (1230) 0-1

 

Persoonlijke uitslagen 2e ronde d.d. 11 november 2014:

 

    H.S.C. D
 S.V. Deurne
      3-1             
1. Joost Rutten (1722) Tibor Hurkmans (1833) 0-1
2. Roland Robinson (1769)             Ger Dekker (1720) 1-0
3. Elric Wanner Harrie Verbaarschot (1606) 1-0
4. Jan Vossen Piet van Wetten (1396) 1-0

    

Persoonlijke uitslagen 1e ronde d.d. 16 oktober 2014:

 

    S.V. Deurne O.S.V.
      0,5-3,5    
1. Kurt Köhler (1852) Chris Broekkamp (1859) 0,5-0,5
2. Dolf Leesberg (1820) Bas Huygen (1613) 0-1
3. Harrie Verbaarschot (1606) Cees Timmer (1516) 0-1
4. Helene Vermeulen (1143) Bern Greijn (1310) 0-1

    

  

Avondcompetitie 2013-2014

NBSB

  

Speelschema:

 

1e rondeDonderdag 3 oktober 2013S.V. DeurneHSC D3-1
2e rondeVrijdag 25 oktober 2013CheckmateS.V. Deurne4-0
3e rondeDonderdag 28 november 2013S.V. DeurneMierlo-Geldrop1-3
4e rondeMaandag 16 december 2013De Kentering BS.V. Deurne2-2
5e rondeDonderdag 30 januari 2014S.V. DeurneODI3-1
6e rondeDonderdag 20 februari 2014GennepS.V. Deurne1,5-2,5
7e ronde S.V. DeurneVrij 

    

  

Persoonlijke uitslagen 6e ronde d.d. 20 februari 2014:

 

    Gennep S.V. Deurne
      1,5-2,5              
1. Theo Koolen (1718) Tibor Hurkmans (1799) 1/2-1/2
2. Tim Ariaans (1663) Harrie Verbaarschot (1614) 0-1
3. J. v.d. Pijl (1440)    Ger Dekker (1715) 0-1
4. Jozef v.d Hoek (1445)          Helene Vermeulen (1155)       1-0               

   

Persoonlijke uitslagen 5e ronde d.d. 30 januari 2014:

 

    S.V. Deurne ODI
       3-1                      
1. Dolf Leesberg (1816) Roman Rijkers (1602) 1-0
2. Ger Dekker (1695) Henk Strik (1379) 1-0
3. Piet van Wetten (1421) Henk Vissers (1079) 1-0
4. Helene Vermeulen (1140)       Shakeel Hoosein (1378)           0-1              

   

Persoonlijke uitslagen 4e ronde d.d. 16 december 2013:

 

    De Kentering B S.V. Deurne
  2-2                
1. Paul Willemen (1447) Tibor Hurkmans (1766) 0-1
2. Rob Maas (1767) Harrie Verbaarschot (1614)   1-0
3. Ton v.d. Straeten (1648) Piet van Wetten (1421) 0-1
4. Arjan Gras (1493) Helene Vermeulen (1140)       1-0               

 

Persoonlijke uitslagen 3e ronde d.d. 28 november 2013:

 

    S.V. Deurne Mierlo-Geldrop
 1-3                 
1. Kees van Hooidonk (1857) Arnoud de Graaf (1796) 0-1
2. Frits Boudewijns (1529) Han Braamkolk (1680) 1-0
3. Piet van Wetten (1421) Isa van Meel (1670) 0-1
4. Helene Vermeulen (1140) Mario Adriaans (1409)              0-1              

   

Persoonlijke uitslagen 2e ronde d.d. 25 oktober 2013:

 

    Checkmate S.V. Deurne
          4-0                   
1. Eric Schouten (1958) Ben Bruggers (1897) 1-0
2. Raymond Briels (1876) Tibor Hurkmans (1766) 1-0
3. Raimund van Alphen (1841)    Harrie Verbaarschot (1614)  1-0
4. Roel van der Laan (1876) Helene Vermeulen (1140)       1-0               

 

Persoonlijke uitslagen 1e ronde d.d. 3 oktober 2013:

 

    S.V. Deurne HSC D
     3-1            
1. Ben Bruggers (1897) Elric Wanner 1-0
2. Dolf Leesberg (1816) Ralph Kiffers 1-0
3. Piet van Wetten (1421) Chris v.d. Aa (1448) 0-1
4. Helene Vermeulen (1140) Huub Martens (1323)           1-0               

 

 

Avondcompetitie 2012-2013

NBSB

 

Eindstand:

    

    Klasse 2DMp Bp12345678
1. Gardé12   20,5X2,52,03,04,0 3,02,04,0
2. De Combinatie B11   19,01,5X2,0 3,03,03,02,5 4,0
3. Mierlo-Geldrop B  9   15,52,02,0 X1,02,52,02,53,5
4. De Kentering B  8   15,51,01,03,0X1,52,5   2,54,0
5. Gennep  6   12,50,0 1,01,52,5X3,01,03,5
6. HSC D  5   12,01,01,02,01,5 1,0X2,53,0 
7. Deurne  4   13,02,01,5 1,51,53,01,5X2,0
8. ODI  1     4,00,0 0,00,50,00,51,02,0X

 

   

Persoonlijke uitslagen 7e ronde d.d. 26 maart 2013:

 

    H.S.C. D S.V. Deurne
 2,5-1,5
1. Joost Rutten (1783) Piet van Wetten (1433) 1-0
2. Roel v.d. Donk (1648)           Harrie Verbaarschot (1601) 0,5-0,5
3. Chris v.d. Aa (1446) Kees van Hooidonk         0-1
4. Huub Martens (1280) Helene Vermeulen (1151) 1-0

  

Persoonlijke uitslagen 6e ronde d.d. 7 februari 2013:

 

    S.V. Deurne Mierlo-Geldrop B
 1,5-2,5
1. Tibor Hurkmans (1764) Ilir Gjoshi (1741) 0-1
2. Dolf Leesberg (1807)           Isa van Meel (1642) 1-0
3. Harrie Verbaarschot (1601) Mario Adriaans (1449)          0,5-0,5
4. Kees van Hooidonk Marius Vorstman 0-1

  

Persoonlijke uitslagen 5e ronde d.d. 17 januari 2013:

 

De wedstrijd is vanwege een stroomstoring afgelast. In onderling overleg is besloten om de wedstrijd reglementair in 2-2 te laten eindigen. 

 

Persoonlijke uitslagen 4e ronde d.d. 6 december 2012:

 

    S.V. Deurne De Combinatie B
 1,5-2,5
1. Tibor Hurkmans (1793) Piet Berkers (1726) 1-0
2. Harrie Verbaarschot (1588)           Ton Sparidans (1665) 0-1
3. Piet van Wetten (1411) Embert Berkers (1528)          0,5-0,5
4. Helene Vermeulen (1157) Ellen Meijer (1625) 0-1R

 

Persoonlijke uitslagen 3e ronde d.d. 25 oktober 2012:

 

    De Kentering B
 S.V. Deurne
 2,5-1,5
1. Ton Wouters (1739) Tibor Hurkmans (1793) 1-0
2. Ton v.d. Straeten (1657)                  Harrie Verbaarschot (1588)      0,5-0,5 
3. Paul Willemen (1419) Ger Dekker (1704) 1-0
4. Peter Zijderveld (1384) Piet van Wetten (1411)       0-1

 

Persoonlijke uitslagen 2e ronde d.d. 25 oktober 2012:

 

    S.V. Deurne Gennep 3-1    
1. Ger Dekker (1704) Theo Koolen (1728) 1-0
2. Harrie Verbaarschot (1588) Tim Ariaans (1672) 1-0
3. Piet van Wetten (1411) Ted Noij (1753) 0-1
4. Dolf Leesberg (1786) Jan v.d. Pijl (1445)          1-0 

 

Persoonlijke uitslagen 1e ronde d.d. 27 september 2012:

 

    S.V. Deurne Gardé 2-2    
1. Tibor Hurkmans (1793) Jan Broekhuis (1853) 0-1
2. Dolf Leesberg (1786) Jack Sonnemans (1786) 1-0
3. Harrie Verbaarschot (1588) Karl Ramaekers (1610) 1-0
4. Helene Vermeulen (1157) Maarten Aders (1514) 0-1

 

  

Avondcompetitie 2011-2012

NBSB

 

Eindstand:

  

    Klasse E2Mp Bp12345678
1. De Combinatie A12  17,0X2,53,0 2,5 3,03,03,0X
2. Mierlo-Geldrop A10  16,01,5X2,5  2,52,54,0 3,0 X
3. Triple-Pion A 7   13,01,0  1,5  X2,52,53,52,0 X
4. Deurne A 5   12,01,5 1,51,5X2,0  3,02,5X
5. De Toren A 3    9,51,01,51,52,0X1,02,5X
6. ODI A 3    7,51,0 0,0  0,51,03,0 X2,0  X
7. HSC C 2    9,01,0 1,0  2,0 1,5 1,52,0 XX
8. Vrij 0    0,0XXXXXXXX

 

 

Persoonlijke uitslagen 6e ronde d.d. 27 maart 2012:

  

    H.S.C. 3 S.V. Deurne 1,5-2,5
1. Jessica de Haas (1606) Ger Dekker (1679) 0-1
2. Nick van den Broek Harrie Verbaarschot (1669) 1-0
3. Chris van der Aa (1433) Piet van Wetten (1263) 0-1
4. Huub Martens Helene Vermeulen (1168) 0,5-0,5

  

Persoonlijke uitslagen 5e ronde d.d. 1 maart 2012:

  

    S.V. Deurne ODI 3-1
1. Dolf Leesberg (1796) Roman Rijkers (1560) 0,5-0,5 
2. Ger Dekker (1679) Henk Strik (1378) 1-0
3. Harrie Verbaarschot (1668) Shakeel Hoosein (1406) 0,5-0,5
4. Piet van Wetten (1280) Toon Swinkels (1324) 1-0

  

Persoonlijke uitslagen 4e ronde d.d. 17 januari 2012:

  

    De Toren S.V. Deurne 2-2
1. Wim van Amstel (1606) Tibor Hurkmans (1828) 0,5-0,5
2. Henk Wijnen (1389) Harrie Verbaarschot (1669) 0-1
3. Wim v.d. Plaat (1420) Piet van Wetten (1263) 0,5-0,5 
4. Frank van Weert (1624) Helene Vermeulen (1168) 1-0

 

Persoonlijke uitslagen 3e ronde d.d. 8 december 2011:

  

    S.V. Deurne Triple-Pion 1,5-2,5
1. Dolf Leesberg (1766) John v.d. Wiel (1684) 1-0
2. Ger Dekker (1714) Arnold v.d. Heijden (1656) 0,5-0,5
3. Piet van Wetten (1263) Pieter Zegers (1504) 0-1
4. Helene Vermeulen (1168) René Vink (1462) 0-1

 

Persoonlijke uitslagen 2e ronde d.d. 15 november 2011:

  

    De Combinatie B S.V. Deurne 2,5-1,5
1. Ben Bruggers (1884) Harrie Verbaarschot (1669) 0,5-0,5
2. Piet Berkers (1682) Loek Verkooijen (1710) 1-0
3. Embert Berkers (1657) Piet van Wetten (1263) 0-1
4. Ellen Meijer (1655) Helene Vermeulen (1168) 1-0

   

Persoonlijke uitslagen 1e ronde d.d. 20 oktober 2011:

  

    S.V. Deurne Mierlo-Geldrop 1,5-2,5
1. Harrie Verbaarschot (1669) Han Saft (1760) 0,5-0,5
2. Dolf Leesberg (1766) Ilir Gjoshi (1755) 1-0
3. Piet van Wetten (1263) Han Braamkolk (1669) 0-1
4. Helene Vermeulen (1168) Isa van Meel (1639) 0-1

  

 

Avondcompetitie 2010-2011

NBSB

 

Eindstand:

 

    Klasse D2Mp Bp12345678
1. Gennep A11   17,0X2,52,0 3,0 3,02,54,0X
2. De Combinatie A 9   15,01,5X3,0  2,03,02,5 3,0 X
3. De Toren A 7   13,02,0  1,0  X1,52,52,53,5 X
4. Deurne A 7   12,01,0 2,02,5X1,5  2,52,5X
5. Triple-Pion B 5   11,01,01,01,52,5X3,02,0X
6. Mierlo-Geldrop A 2   10,01,5 1,5  1,51,51,0 X3,0  X
7. ODI A 1   6,00,0 1,0  0,5 1,5 2,01,0 XX
8. Vrij 0   XXXXXXXXX

  

Speelschema S.V. Deurne, klasse D2: 
 

Donderdag 30 september 2010:S.V. Deurne   Mierlo-Geldrop                2,5-1,5
Dinsdag 9 november 2010: De CombinatieS.V. Deurne                              2-2
Vrije rondeS.V. Deurne   Vrij         
Donderdag 6 januari 2011: S.V. Deurne   Gennep                                     1-3
Donderdag 3 februari 2011: ODIS.V. Deurne                           1,5-2,5
Donderdag 3 maart 2011: S.V. Deurne Triple-Pion B                           1,5-2,5
Dinsdag 31 maart 2011:  De TorenS.V. Deurne                           1,5-2,5

 

Persoonlijke uitslagen 1e ronde d.d. 30 september 2010:

 

    S.V. Deurne Mierlo-Geldrop  2,5-1,5
1. Dolf Leesberg (1765) Onno Marsman (1723) 1-0
2. Hans Leenders (1750) Arnoud de Graaf (1839) 1-0
3. Harrie Verbaarschot (1657) Han Braamkolk (1689) 0,5-0,5
4. Helene Vermeulen (1131) Isa van Meel (1652) 0-1

  

Persoonlijke uitslagen 2e ronde d.d. 9 november 2010:

 

    De Combinatie S.V. Deurne 2-2
1. Ben Bruggers (1861) Tibor Hurkmans (1855) 0,5-0,5
2. Piet Berkers (1721) Harrie Verbaarschot (1657) 0,5-0,5
3. Toon Sparidans (1618) Piet van Wetten (1198) 0-1
4. Embert Berkers (1674) Helene Vermeulen (1131) 1-0

  

Persoonlijke uitslagen 4e ronde d.d. 6 januari 2011:

 

    S.V. Deurne Gennep 2,5-1,5
1. Harrie Verbaarschot (1657) Theo Koolen (1780) 0-1
2. Dolf Leesberg (1765) Tim Ariaans (1573) 0-1
3. Piet van Wetten (1198) Z. Savic (1646) 0-1
4. Helene Vermeulen (1131) J.J. v.d. Pijl (1516) 1-0

  

Persoonlijke uitslagen 5e ronde d.d. 3 februari 2011:

 

    S.V. ODI S.V. Deurne 1,5-2,5
1. Henk Strik (1421) Tibor Hurkmans (1862) 0-1
2. Roman Rijkers (1486) Harrie Verbaarschot (1685) 0,5-0,5
3. Toon Swinkels (1302) Piet van Wetten (1339) 1-0
4. Henk Vissers (1036) Helene Vermeulen (1128) 0-1

  

Persoonlijke uitslagen 6e ronde d.d. 3 maart 2011:

 

    S.V. Deurne Triple-Pion B 1,5-2,5
1. Dolf Leesberg (1781)  John v.d. Wielen (1658) 1-0
2. Harrie Verbaarschot (1685) Arnold v.d. Heijden (1610) 0,5-0,5
3. Piet van Wetten (1339) Pieter Zegers (1499) 0-1
4. Helene Vermeulen (1128) René Vink (1484) 0-1

 

 Persoonlijke uitslagen 7e ronde d.d. 29 maart 2011:

 

    De Toren
 S.V. Deurne 1,5-2,5
1. Karel Looijmans (2101) Loek Verkooijen (1669) 0-1
2. F. van Weert (1643) Harrie Verbaarschot (1685) 0-1
3. Rien Hartelust (1702) Piet van Wetten (1339) 0,5-0,5
4. Henk Wijnen (1336) Helene Vermeulen (1128) 1-0

 

  

Voor meer informatie zie website NBSB.

  

Avondcompetitie 2009-2010

NBSB 

 

Eindstand:

    Klasse D2Mp Bp12345678
1. WLC A14   24,0X3,0 4,0 3,0 2,5 3,54,04,0
2. HSC B10   18,51,0 X1,0  3,5 2,5 3,5 3,0 4,0 
3. De Combinatie A10   17,00,0  3,0  X2,03,0 3,0 2,0  4,0
4. Mierlo-Geldrop B 8   14,01,0 1,52,0X2,5  2,53,52,0
5. Deurne A 6   14,01,5 1,51,0 1,5X2,5 3,03,0
6. Rochade B 3   10,00,5 0,5  1,51,51,0 X2,0  3,0
7. De Toren A 3   8,50,0 1,0  2,0  0,5 1,02,0 X2,0  
8. ODI A 2   6,00,00,00,02,01,01,0 2,0 X


Speelschema S.V. Deurne: 

Donderdag 22 oktober 2009:

ODI A

S.V. Deurne       1-3

Donderdag 12 november 2009:

Rochade B

S.V. Deurne    1,5-2,5

Donderdag 3 december 2010:

S.V. Deurne

De Toren A         3-1

Dinsdag 5 januari 2010:   

Mierlo-Geldrop B

S.V. Deurne    2,5-1,5

Donderdag 28 januari 2010:   

S.V. Deurne

WLC A             1,5-2,5

Dinsdag 23 februari 2010:  

De Combinatie A

S.V. Deurne       3-1

Donderdag 18 maart 2010:

S.V. Deurne

HSC B              1,5-2,5

Persoonlijke uitslagen 1e ronde d.d. 22 oktober 2009:

 

 O.D.I. AS.V. Deurne A1-3      
1.Berry Bevers (1854)Tibor Hurkmans (1797)0-1
2.Roman Rijkers (1591)Harrie Verbaarschot (1687)0-1
3.Henk Strik (1318)Ger Dekker (1706)0-1
4.Shakeel HooseinHelene Vermeulen (1172)1-0

 

Persoonlijke uitslagen 2e ronde d.d. 12 november 2009:

 

 Rochade BS.V. Deurne A     1,5-2,5
1.Ben Zegveld (1595)Tibor Hurkmans (1797)0-1
2.Paul v.d. Berg (1452)Harrie Verbaarschot (1687)0,5-0,5
3.Emiel v.d. RijtGer Dekker (1706)0-1
4.Pierre Mulders (1659)     Helene Vermeulen (1172)1-0

 

Persoonlijke uitslagen 3e ronde d.d. 3 december 2009:

 

 S.V. Deurne A  De Toren A     3-1     
1.Tibor Hurkmans (1797)Wim van Amstel (1667)1-0
2.Ger Dekker (1706)J. van Gerwen (1588)1-0
3.Harrie Verbaarschot (1687)Jeroen Gravelijn1-0
4.Helene Vermeulen (1172) Henk Wijnen (1129)0-1

  

Persoonlijke uitslagen 4e ronde d.d. 5 januari 2010:

  

 Mierlo-Geldrop B
S.V. Deurne A     2,5-1,5
1.Onno Marsman (1683)Tibor Hurkmans (1797)0-1
2.Han Bramkolk (1675)Harrie Verbaarschot (1687)0,5-0,5
3.Isa van Meel (1713)Piet van Wetten1-0
4.Mohammad Jabery (1524)     Helene Vermeulen (1172)1-0

   

Persoonlijke uitslagen 5e ronde d.d. 28 januari 2010:

  

 S.V. Deurne A  WLC A  1,5-2,5
1.Harrie Verbaarschot (1687)Albert de Wit (1948)0,5-0,5
2.Hans Leenders (1607)Toon Kok (1800)1-0
3.Piet van WettenTon Brouwers (1616)0-1
4.Helene Vermeulen (1172) Dannie Beijk (1785)0-1

  

Persoonlijke uitslagen 6e ronde d.d. 23 februari 2010:

  

 De Combinatie A
S.V. Deurne A     2,5-1,5
1.Ben Bruggers (1835)Hans Leenders (1639)0,5-0,5
2.Maurice Swinkels (2003)Harrie Verbaarschot (1687)0,5-0,5
3.Toon Sparidans (1640)Piet van Wetten1-0
4.Embert Berkers (1673)     Helene Vermeulen (1144)1-0

 

Persoonlijke uitslagen 7e ronde d.d. 18 maart 2010:

  

 S.V. Deurne A  HSC B  1,5-2,5
1.Harrie Verbaarschot (1687)Maarten Smit (1940)0-1
2.Ger Dekker (1697)Frans van Neerven (1833)0,5-0,5
3.Dolf Leesberg (1744)Roland Robinson (1788)1-0
4.Helene Vermeulen (1144) Chris v.d. Aa (1465)0-1

  

 

Voor meer informatie zie website NBSB .