Zaterdagcompetitie archief

 

 

Zaterdagcompetitie 2016-2017

NBSB

  

 

 

Speelschema:

  

1e rondeZaterdag 8 oktober 2016S.V. Deurne
Eindhoven 45-3
2e rondeZaterdag 5 november 2016S.V. DeurneVianen/DVP 34-4
3e rondeZaterdag 26 november 2016De Combinatie 2
S.V. Deurne5-3
4e rondeZaterdag 17 december 2016S.V. DeurneGroot-Ravenstein2,5-5,5
5e rondeZaterdag 4 februari 2017H.S.C. 3S.V. Deurne
3-5
6e rondeZaterdag 11 maart 2017S.V. Deurne
H.M.C. 4
3,5-4,5
7e rondeZaterdag 1 april 2017NuenenS.V. Deurne3-5

  

 

Persoonlijke uitslagen 7e ronde d.d. 1 april 2017:

  

    Nuenen
 S.V. Deurne
          3-5
1. Daniël Torn (1923) Thijs de Groot (1998) 0-1
2. Koos Rademaker (1703) Kurt Köhler (1845) 1/2-1/2
3. Joop Bongers (1677) Ger Dekker (1620) 1-0
4. Chris Schmidt (1694) Harrie Verbaarschot (1546) 1/2-1/2
5. Hans Keijzers (1695) Frits Boudewijns (1489) 1/2-1/2
6. Peter Paul Geluk (1539) Mika Rutjens (1515) 0-1
7. George Dujardin (1469) Toon Rutjens (1437) 0-1
8. Peter van Brussel (1412) Kees van Hooidonk (1416) 1/2-1/2

 

Persoonlijke uitslagen 6e ronde d.d. 11 maart 2017:

  

    S.V. Deurne
 H.M.C. 4
          3,5-4,5
1. Thijs de Groot (2015) Henk Mollema (1573) 1-0
2. Kurt Köhler (1831) Koos Hendriks (1737) 1/2-1/2
3. Ger Dekker (1620) Cees van Zelst (1723) 0-1
4. Mika Rutjens (1515) Mari van Ooijen (1753) 0-1
5. Toon Rutjens (1437) Eric Merx (1602) 1-0
6. Piet van Wetten (1387) Theo Hovers (1609) 0-1
7. Bart van Asperdt (1201) Joep Smetsers (1527) 1-0
8. Lars Rutjens (1103) Bart van der Krogt (1682) 0-1

   

Persoonlijke uitslagen 5e ronde d.d. 4 februari 2017:

 

    H.S.C. 3
 S.V. Deurne
          3-5
1. Jack Ruijs (1741) Thijs de Groot (1998) 0-1
2. Rob Bakels (1613) Kurt Köhler (1845) 0-1
3. Jan Vossen (1602) Ger Dekker (1620) 1/2-1/2
4. Wilfried v.d. Kimmenade (1679) Harrie Verbaarschot (1546) 1/2-1/2
5. Mario Adriaans (1404) Frits Boudewijns (1489) 1-0
6. Nico Vissers (1576) Mika Rutjens (1515) 1-0
7. Paul Sanders (1360) Piet van Wetten (1387) 0-1
8. Chris v.d. Aa (1396) Bart van Asperdt (1201) 0-1

 

Persoonlijke uitslagen 4e ronde d.d. 17 december 2016:

       

    S.V. Deurne
 Groot-Ravenstein
          2,5-5,5
1. Thijs de Groot (2015) Edwin Swinkels (1787) 1/2-1/2
2. Kurt Köhler (1831) Arjan Schuurmans (1844) 1/2-1/2
3. Harrie Verbaarschot (1579) Jorg Benningshof (1868) 0-1
4. Frits Boudewijns (1487) Jan Meerdink (1716) 0-1
5. Mika Rutjens (1444) Gerard v.d. Loop (1685) 1-0
6. Toon Rutjens (1434) Leon van Beers (1692) 0-1
7. Kees van Hooidonk (1415) Jan Smallenbroek (1676) 0-1
8. Bart van Asperdt (1192) Flip van Zuylen (1551) 1/2-1/2

 

Persoonlijke uitslagen 3e ronde d.d. 27 november 2016:

  

    De Combinatie 2
 S.V. Deurne
          5-3
1. Hans Jacobs (1583) Thijs de Groot (2015) 0-1
2. Tibor Hurkmans (1848) Kurt Köhler (1831) 1/2-1/2
3. Paul Hanique (1743) Dolf Leesberg (1744) 1-0
4. Piet Berkers (1693) Ger Dekker (1656) 1/2-1/2
5. Ellen Meijer (1727) Frits Boudewijns (1487) 1-0
6. Kees van Pelt (1574) Toon Rutjens (1407) 1-0
7. Bart van Bussel Piet van Wetten (1423) 0-1
8. Roby Visser (1557) Kees van Hooidonk (1415) 1-0

 

Persoonlijke uitslagen 2e ronde d.d. 5 november 2016:

  

    S.V. Deurne
 Vianen/DVP 3
          4-4
1. Kurt Köhler (1831) Marcel Lever (1768) 1-0
2. Ger Dekker (1656) Robin Hermanussen (1591) 0-1
3. Harrie Verbaarschot (1588) Arnold Hoekstra (1560) 1/2-1/2
4. Frits Boudewijns (1487) Jos Rongen (1537) 1/2-1/2
5. Mika Rutjens (1437) Wim Kempen (1449) 1/2-1/2
6. Piet van Wetten (1423) Sybren Reitsma (929) 1/2-1/2
7. Kees van Hooidonk (1415) Guus Bens (1421) 1-0
8. Bart van Asperdt (1177) Jaap Stork (1218) 0-1

  

Persoonlijke uitslagen 1e ronde d.d. 8 oktober 2016:

 

    S.V. Deurne
 Eindhoven 4
          5-3
1. Thijs de Groot (2015) Henny Valks (1520) 1/2-1/2
2. Martien v.d. Sanden (1855) Ewout Snoeck (1518) 1/2-1/2
3. Dolf Leesberg (1744) Thomas Kenbeek 1/2-1/2
4. Ger Dekker (1656) Arnold v.d. Heijden (1683) 1/2-1/2
5. Kurt Köhler (1831) Ron van Hoogstraten (1499) 1-0
6. Harrie Verbaarschot (1588) Ton Storcken (1483) 1-0
7. Frits Boudewijns (1487) Flip Stomps (1461) 1-0
8. Piet van Wetten (1423) Paul Schaffer (1375) 0-1

 

 

Zaterdagcompetitie 2015-2016

NBSB

 

 

Speelschema:

  

1e rondeZaterdag 10 oktober 2015Vianen/DVP 2
S.V. Deurne2,5-5,5 
2e rondeZaterdag 7 november 2015S.V. DeurneH.S.C. 34-4
3e rondeZaterdag 12 december 2015De Stukkenjagers 5S.V. Deurne5-3
4e rondeZaterdag 9 januari 2016S.V. DeurneEindhoven 45,5-2,5
5e rondeZaterdag 13 februari 2016De Combinatie 2
S.V. Deurne
6,5-1,5
6e rondeZaterdag 19 maart 2016O.S.V. 2
S.V. Deurne
4,3-3,5
7e rondeZaterdag 2 april 2016S.V. DeurneVrij 

     

  

Persoonlijke uitslagen 6e ronde d.d. 19 maart 2016:

 

    O.S.V. 2
 S.V. Deurne
          4,5-3,5
1. Thomas v.d. Steen (1642) Thijs de Groot (1997) 0-1
2. Wim Scheepers (1722) Tibor Hurkmans (1840) 0-1
3. Sohail Saliba (1745) Kurt Köhler (1831) 0-1
4. Wim Bressers (1683) Toon Rutjens (1375) 0,5-0,5
5. Mari Kramer (1545) Mika Rutjens (1279) 1-0
6. Marcel van Niftrik (1660) Marijn Bellemakers (1080) 1-0
7. Maikel Bloks (1508) Piet van Wetten (1421) 1-0
8. Cees Timmer (1485) Lars Rutjens (414) 1-0     

   

Persoonlijke uitslagen 5e ronde d.d. 13 februari 2016:

 

    De Combinatie 2
 S.V. Deurne
          6,5-1,5
1. Embert Berkers (1638) Thijs de Groot (2005) 0-1
2. Piet Berkers (1689) Kurt Köhler (1831) 0,5-0,5
3. Daan Hubers (719) Mika Rutjens (1279) 1-0
4. Ellen Meijer (1738) Harrie Verbaarschot (1582) 1-0
5. Hans Jabobs (1574) Piet van Wetten (1421) 1-0
6. Kees van Pelt (1564) Kees van Hooidonk (1439) 1-0
7. Toon Sparidans (1597) Ger Dekker (1672) 1-0
8. Roby Visser (1538) Toon Rutjens (1375) 1-0     

    

Persoonlijke uitslagen 4e ronde d.d. 9 januari 2016:

 

    S.V. Deurne
 Eindhoven 4
          5,5-2,5
1. Thijs de Groot (1997) Loek van Rey (1739) 1-0
2. Martien v.d. Sanden (1896) Luca Troisi 1-0
3. Kurt Köhler (1831) Arnold v.d. Heijden (1698) 0,5-0,5
4. Mika Rutjens (1197) Ewout Snoeck (1653) 0,5-0,5
5. Loek Verkooijen (1675) Alexander Rutten (1516) 0-1
6. Kees van Hooidonk (1456) Flip Stomps (1553) 1-0
7. Harrie Verbaarschot (1602) Yichen Han (1434) 1-0
8. Piet van Wetten (1396) Henny Valks (1547) 0,5-0,5

      

Persoonlijke uitslagen 3e ronde d.d. 12 december 2015:

 

    De Stukkenjagers 5
 S.V. Deurne
          5-3
1. Emil Voorhorst (1662) Thijs de Groot (1997) 0-1
2. Bas Rosheuvel (1695) Loek Verkooijen (1675) 1-0
3. Leo van Gelder (1674) Ger Dekker  (1691) 0-1
4. Andries Delien (1703) Frits Boudewijns (1495) 1-0
5. Marieke Sarton (1579) Mika Rutjens (1197) 0-1
6. Guus van Heck (1495) Kees van Hooidonk (1456) 1-0
7. Cees Zoontjens (1486) Harrie Verbaarschot (1602) 1-0
8. Thomas Tepe (1353) Toon Rutjens (1272) 1-0     

   

Persoonlijke uitslagen 2e ronde d.d. 7 november 2015:

 

    S.V. Deurne
 H.S.C. 3
          4-4
1. Thijs de Groot (1997) Jack Ruijs (1757) 1-0
2. Tibor Hurkmans (1858) Roland Robinson (1799) 0,5-0,5
3. Harrie Verbaarschot (1602) Wilfried v.d. Kimmenade (1683) 0-1
4. Ger Dekker (1691) Roel v.d. Donk (1690) 0-1
5. Piet van Wetten (1396) Rob Bakels (1634) 1-0
6. Mika Rutjens (1303) Jan Vossen (1588) 0,5-0,5
7. Kees van Hooidonk (1456) Chris v.d. Aa (1419) 1-0
8. Marijn Bellemakers (1073) Millo Labriaire (1356) 0-1

  

Persoonlijke uitslagen 1e ronde d.d. 10 oktober 2015:

 

    Vianen/DVP 2
 S.V. Deurne
          5,5-2,5
1. Luuk Saris (1773) Martien v.d. Sanden (1896) 1-0
2. Tiemen Dalhuisen (1876) N.O. 1-0R
3. Hamoen Habibi (1882) Tibor Hurkmans  (1858) 1-0
4. Ted Noij (1759) N.O. 1-0R
5. Pieter v.d. Wijst (1756) Loek Verkooijen (1675) 1-0
6. Henny kempen (1702) Toon Rutjens (1272) 0,5-0,5
7. Berrie Kremers (1673) Mika Rutjens (1303) 0-1
8. Jos Rongen (1521) Harrie Verbaarschot (1602) 0-1

 

  

Zaterdagcompetitie 2014-2015

NBSB

  

Speelschema:

  

1e rondeZaterdag 1 november 2014Triple-Pion
S.V. Deurne3,5-4,5
2e rondeZaterdag 22 november 2014S.V. DeurneDe Combinatie 24-4
3e rondeZaterdag 13 december 2014H.S.C. 3S.V. Deurne2,5-5,5
4e rondeZaterdag 7 februari 2015VrijS.V. Deurne 
5e rondeZaterdag 7 maart 2015S.V. DeurneVianen/DVP 2
2,5-5,5
6e rondeZaterdag 30 maart 2015Eindhoven 4
S.V. Deurne4,3-3,5
7e rondeZaterdag 11 april 2015S.V. DeurneNuenen1,5-6,5

         

  

Persoonlijke uitslagen 7e ronde d.d. 11 april 2015:

 

    S.V. Deurne
 Nuenen
          1,5-6,5
1. NO Léon Driessen (1740) 0-1R
2. Martien v.d. Sanden (1891) Daniel Torn (2000) 0-1
3. Dolf Leesberg (1796) John Vonk (1774) 0-1
4. Ger Dekker (1690) Hans Keijzers (1818) 0,5-0,5
5. NO Peter Paul Geluk (1559) 0-1R
6. Toon Rutjens Joop Bongers (1714) 0-1
7. Mika Rutjens (1001) Rogier Hempelman (1557) 1-0
8. Kees van Hooidonk (1586) Koos Rademaker (1761) 0-1

    

Persoonlijke uitslagen 6e ronde d.d. 30 maart 2015:

 

    Eindhoven 4
 S.V. Deurne
          4,5-3,5
1. Simon Glückstern (1739) Martien v.d. Sanden (1891) 0-1
2. Ton Storcken (1485) N.O. 1-0R
3. Karel Jeurissen (1620) Tibor Hurkmans (1859) 1-0
4. Ron van Hoogstraten (1562) Harrie Verbaarschot (1592) 0-1
5. Hans Reusink (1555) Ger Dekker (1690) 0,5-0,5
6. Ewout Snoeck (1605) Kees van Hooidonk (1586) 1-0
7. Flip Stomps (1495) Toon Rutjens 0-1
8. Paul Schaffer (1362) Helene Vermeulen (1134) 1-0

  

Persoonlijke uitslagen 5e ronde d.d. 7 maart 2015:

 

    S.V. Deurne
 Vianen/DVP 2
          2,5-5,5
1. Harrie Verbaarschot (1592) Tiemen Dalhuisen (1865) 0-1
2. Martien v.d. Sanden (1891) Luuk Saris (1755) 0-1
3. Hans Leenders (1601) Hamoen Habibi (1765) 0-1
4. Tibor Hurkmans (1859) Pieter v.d. Wijst (1773) 1-0
5. Mika Rutjens (1001) Hylke Reitsma (1671) 0-1
6. Ger Dekker (1690) Berrie Kremers (1679) 0,5-0,5
7. Toon Rutjens Arno Janssen (1692) 0-1
8. Martien Verberne Jos Rongen (1546) 1-0

   

Persoonlijke uitslagen 3e ronde d.d. 13 december 2014:

 

    H.S.C. 3
 S.V. Deurne
          2,5-5,5
1. Roland Robinson (1780) Thijs de Groot (1991) 0,5-0,5
2. Jack Ruijs (1772) Martien v.d. Sanden (1884) 0-1
3. Joost Rutten (1722) Tibor Hurkmans (1833) 0-1
4. Wilfried v.d. Kimmenade (1686) Harrie Verbaarschot (1606) 0,5-0,5
5. Rob Bakels (1648) Ger Dekker (1720) 0,5-0,5
6. Huub Martens (1332) Mika Rutjens (950) 0-1
7. Mario Adriaans (1408) Kees van Hooidonk (1647) 1-0
8. Millo Labriaire (1363) Martien Verberne 0-1

  

Persoonlijke uitslagen 2e ronde d.d. 22 november 2014:

 

    S.V. Deurne
 De Combinatie 2
          4-4
1. Thijs de Groot (1991) Piet Berkers (1762) 1-0
2. Martien v.d. Sanden (1884) John Loomans (1877) 0,5-0,5
3. Kurt Köhler (1852) Ellen Meijer  (1693) 0-1
4. Tibor Hurkmans (1833) Toon Sparidans (1582) 1-0
5. Harrie Verbaarschot (1606) Embert Berkers (1575) 0,5-0,5
6. Ger Dekker (1720) Hans Jacobs (1595) 0-1
7. Kees van Hooidonk (1647) Kees van Pelt (1550) 1-0
8. Martien Verberne Roby Visser (1494) 0-1

 

Persoonlijke uitslagen 1e ronde d.d. 1 november 2014:

 

    Triple-Pion
 S.V. Deurne
          3,5-4,5
1. Jochem Berndsen (1847) Thijs de Groot (1991) 0-1
2. Peter Bouma (1850) Hans Leenders (1610) 1-0
3. Loek van Rey (1763) Kurt Köhler  (1852) 0,5-0,5
4. Mario Teeuwen (1750) Frits Boudewijns (1485) 0,5-0,5
5. Frans Ooms (1716) Ger Dekker (1720) 0,5-0,5
6. Teun Kremers (1627) Mika Rutjens (950) 0-1
7. Henny Valks (1559) Tibor Hurkmans (1833) 0-1
8. Arnold v.d. Heijden (1617) Kees van Hooidonk (1647) 1-0

 

  

Zaterdagcompetitie 2013-2014

NBSB

   

Speelschema:

  

1e rondeZaterdag 2 november 2013S.V. DeurneHMC Calder 55,5-2,5
2e rondeZaterdag 7 december 2013S.V. DeurneGroot-Ravenstein4,5-3,5
3e rondeZaterdag 4 januari 2014De KenteringS.V. Deurne4,5-3,5
4e rondeZaterdag 8 februari 2014S.V. DeurneDe Combinatie 25,5-2,5
5e rondeZaterdag 8 maart 2014Vianen/DVP 2S.V. Deurne4-4
6e rondeZaterdag 29 maart 2014S.V. DeurneGardé 23-5
7e rondeZaterdag 12 april 2014Dubbelschaak 3S.V. Deurne6-2

         

 

Persoonlijke uitslagen 7e ronde d.d. 12 april 2014:

 

    Dubbelschaak 3
 S.V. Deurne
          6-2            
1. Diederik Claassen (1794) Tibor Hurkmans (1799) 0-1
2. Hans Bakx (1465) Harrie Verbaarschot (1602) 0,5-0,5
3. Bart Driesten (1467) Ger Dekker (1715) 0,5-0,5
4. Reinder de Boer (1395) Frits Boudewijns (1522)       1-0            
5. Geert Tiellemans (1693) Marijn Bellemakers (956) 1-0           
6. Henk Noordman (1467) N.O. 1-0
7. Joey van Haperen (1122) Daan Hubers (583) 1-0
8. Gregor den Dekker (1336) N.O. 1-0

  

Persoonlijke uitslagen 6e ronde d.d. 29 maart 2014:

 

    S.V. Deurne Gardé 2
          3-5                 
1. Thijs de Groot (1979) Mathijs Pellemans (1637) 1-0
2. Tibor Hurkmans (1799) Jack Sonnemans (1788) 0-1
3. Kurt Köhler  (1842) Leo Hovens (1768) 1-0
4. Kees van Hooidonk (1753) Jacco Vermeulen (1756)           0-1            
5. Frits Boudewijns (1522) Mark Timmermans (1692) 0-1
6. Ger Dekker (1715) Christiaan Münch (1690) 0-1
7. Piet van Wetten (1410) Peter Thijssen (1650) 0-1
8. Harrie Verbaarschot (1602) Karl Raemakers (1579) 1-0

  

Persoonlijke uitslagen 5e ronde d.d. 8 maart 2014:

 

    Vianen/DVP 2
 S.V. Deurne
          4-4            
1. Pieter v.d. Wijst (1767) Tibor Hurkmans (1799) 0-1
2. Toon van Lanen (2097) Thijs de Groot (1979) 0-1
3. Ted Noij  (1699) Martien v.d. Sanden (1867) 0-1
4. Luuk Saris (1808) Kees van Hooidonk (1753)       0,5-0,5             
5. Berrie Kremers (1689) Ger Dekker (1715) 0,5-0,5            
6. Hylke Reitsma (1684) Harrie Verbaarschot (1602) 1-0
7. Robin Hermanussen (1517)    Piet van Wetten (1410) 1-0
8. Jos Rongen (1563) Hans Leenders (1645) 1-0

  

Persoonlijke uitslagen 4e ronde d.d. 8 februari 2014:

 

    S.V. Deurne De Combinatie 2
          5,5-2,5            
1. Thijs de Groot (1979) Piet Berkers (1729) 0,5-0,5
2. Tibor Hurkmans (1799) John Loomans (1933) 1-0
3. Kees van Hooidonk  (1753) Ellen Meijer (1660) 0-1
4. Loek Verkooijen (1648) Ton Sparidans (1658)           1-0             
5. Harrie Verbaarschot (1602) Embert Berkers (1597) 0,5-0,5
6. Ger Dekker (1715) Stan Cortenbach (1606) 1-0
7. Marijn Bellemakers (956) Kees van Pelt (1575) 1-0
8. Frits Boudewijns (1522) Henk v.d. Weg (1421) 0,5-0,5

 

Persoonlijke uitslagen 3e ronde d.d. 4 januari 2014:

 

    De Kentering
 S.V. Deurne
          4,5-3,5            
1. Ton v.d. Straeten (1648) Tibor Hurkmans (1766) 0-1
2. Stan Heijmans (1972) Kees van Hooidonk (1857) 1-0
3. Wilbert van Eijk  (1603) Martien v.d. Sanden (1844) 0-1
4. Mike Kroon (1888) Loek Verkooijen (1857)           0,5-0,5             
5. Raymond Smulders (1649) Ger Dekker (1695) 0-1
6. Rob Maas (1767) Harrie Verbaarschot (1614) 1-0
7. Martie v.d. Sanden (1698) Hans Leenders (1629) 1-0
8. Hans van Eijk (1695) Marijn Bellemakers (956) 1-0

 

Persoonlijke uitslagen 2e ronde d.d. 7 december 2013:

 

    S.V. Deurne Groot-Ravenstein
          4,5-3,5            
1. Thijs de Groot (1974) Leon van Beers (1674) 1-0
2. Tibor Hurkmans (1766) Reginald Schoofs (1693) 1-0
3. Dolf Leesberg  (1816) Edwin Swinkels (1760) 0,5-0,5
4. Kees van Hooidonk (1857) Gerard v.d. Loop (1658)           0-1              
5. Harrie Verbaarschot (1614) Rene van Londen (1606) 0-1
6. Ger Dekker (1695) Jan Meerdink (1731) 1-0
7. Frits Boudewijns (1529) Jan Smallenbroek (1612) 0-1
8. Hans Leenders (1629) Flip van Zuylen (1606) 1-0

 

Persoonlijke uitslagen 1e ronde d.d. 2 november 2013:

 

    S.V. Deurne HMC 5
          5,5-2,5            
1. Thijs de Groot (1974) Henk Mollema (1506) 1-0
2. Ben Bruggers (1897) Theo Hovers (1673) 1-0
3. Tibor Hurkmans  (1766) Eric  Merx (1652) 0,5-0,5
4. Kees van Hooidonk (1857) Ekko Oosterhuis (1580)           1-0               
5. Harrie Verbaarschot (1614) Fred Slikboer (1532) 1-0
6. Ger Dekker (1695) Pieter Roos (1493) 1-0
7. Piet van Wetten (1421) Joep Smetsers (1460) 0-1
8. Frits Boudewijns (1529) Marc Smits (1515) 0-1

 

 

Zaterdagcompetitie 2012-2013

NBSB

 

Eindstand:

    

    Klasse 2DMp Bp12345678
1. WLC 213   40,0X4,54,06,05,0 7,56,07,0
2. EVS11   36,03,5X4,0 5,04,5 6,54,5 8,0
3. De Kentering10   34,54,04,0 X5,53,55,06,06,5
4. Deurne  8   27,02,03,02,5X5,04,5   5,0 5,0
5. Vianen/DVP 2  7   31,03,0 3,5 4,53,0X4,07,05,0 
6. De Combinatie 2  5   24,50,51,5 3,03,5 4,0X7,05,0 
7. HMC Calder 6  2   17,52,03,5 2,03,0 0,5 1,0 X5,5
8. Veldhoven 4  0   13,51,0 0,01,53,02,53,02,5X

 

  

Persoonlijke uitslagen 7e ronde d.d. 6 april 2013:

 

    E.V.S.
 S.V. Deurne          5-3            
1. Arno van Osch (1961) Tibor Hurkmans (1764) 0,5-0,5
2. Peter Rietra (1956) Ben Bruggers (1896) 0,5-0,5
3. W. Maes (1819) Ger Dekker (1690) 0,5-0,5
4. Erwin Talpe (1713) Loek Verkooijen (1647)  0-1              
5. Mark v.d. Meerakker (1802) Kees van Hooidonk 1-0
6. Bart Salters (1820) Harrie Verbaarschot (1601) 1-0
7. Loek Overes (1558) Frits Boudewijns (1527)  0,5-0,5                  
8. Johan Raap (1643) Piet van Wetten (1433) 1-0

 

Persoonlijke uitslagen 6e ronde d.d. 9 maart 2013:

 

    S.V. Deurne WLC 2
          2-6            
1. Hans Leenders (1638) Jan Mascini (1831) 0-1
2. Tibor Hurkmans (1764) Pierre Buijs (1777) 1-0
3. Loek Verkooijen (1647) Roel Copic (1803) 0-1
4. Ben Bruggers (1896) Henny Wilbrink (1804)           0,5-0,5                  
5. Harrie Verbaarschot (1601)  Philip van Gils (1728) 0-1
6. Ger Dekker (1690) André Smol (1712) 0,5-0,5
7. Marijn Bellemakers (962) Dannie Beijk (1703)     0-1           
8. Piet van Wetten (1433) Aard Daanen (1697) 0-1

  

Persoonlijke uitslagen 5e ronde d.d. 16 februari 2013:

 

    HMC 6
 S.V. Deurne          3-5            
1. Theo Hovers (1673) Thijs de Groot (1970) 0-1
2. Jim Klooster (1490) Tibor Hurkmans (1764) 0-1
3. Pieter Roos (1479) Ben Bruggers (1896) 0-1
4. Joep Smetsers (1445) Loek Verkooijen (1647)  0,5-0,5               
5. Gert Jan van Dijk (1889) Kees van Hooidonk 0-1
6. Ben Gordeijns (1284) Marijn Bellemakers (962) 1-0
7. Nel Arts (1444) Piet van Wetten (1433) 0,5-0,5
8. Henk Mollema (1504) N.O. 1-0R

  

Persoonlijke uitslagen 4e ronde d.d. 15 december 2012:

 

    S.V. Deurne Vianen/DVP 2
          5-3            
1. Toine Verkooijen (1946) Luuk Saris (1765) 0-1
2. Thijs de Groot (1959) Pieter v.d. Wijst (1783) 1-0
3. Loek Verkooijen (1707) Henny Kempen (1696) 0-1
4. Ben Bruggers (1873) Berrie Kremers (1707) 1-0               
5. Harrie Verbaarschot (1588)  Jos Rongen (1578) 0,5-0,5
6. Ger Dekker (1704) Wim Kempen (1535) 1-0
7. Kees van Hooidonk Robin Hermanussen (1457)     0,5-0,5            
8. Piet van Wetten (1411) Andry Gontsjarenko (1361) 1-0

 

Persoonlijke uitslagen 3e ronde d.d. 24 november 2012:

 

    Veldhoven 4
 S.V. Deurne          3-5            
1. Nol Heinemans (1683) Toine Verkooijen (1946) 0-1
2. NO Tibor Hurkmans (1793) 0-1R
3. Jo Stöver Loek Verkooijen (1707) 0-1
4. Rolf Bennik (1607) Harrie Verbaarschot (1588)  1-0                
5. Ton den Ouden (1651)      Ger Dekker (1704) 1-0
6. Chris van Druten (1534) Hans Leenders (1641) 0-1
7. Henk Wijnstekers (1381) Kees van Hooidonk 0-1
8. Jack Hinzen (1489) Piet van Wetten (1411) 1-0

 

Persoonlijke uitslagen 2e ronde d.d. 3 november 2012:

 

    S.V. Deurne De Combinatie 2
          4,5-3,5            
1. Toine Verkooijen (1946) Piet Berkers (1728) 0,5-0,5
2. Thijs de Groot (1959) Ton Sparidans (1665) 1-0
3. Loek Verkooijen (1707) Kees van Pelt (1586) 0-1
4. Tibor Hurkmans (1793) Stan Cortenbach (1583) 0,5-0,5                
5. Harrie Verbaarschot (1588)        Ellen Meijer (1625) 0,5-0,5
6. Ger Dekker (1704) Bart van Bussel 1-0
7. Marijn Bellemakers (970) Joris Piree (1446) 0-1
8. Kees van Hooidonk Henk v.d. Weg 1-0

  

Persoonlijke uitslagen 1e ronde d.d. 6 oktober 2012:

 

    S.V. Deurne De Kentering 2,5-5,5            
1. Tibor Hurkmans (1793) Stan Heijmans (1937) 0-1
2. Loek Verkooijen (1707) Ton Wouters (1735) 0-1
3. Harrie Verbaarschot (1588) Ton v.d. Straeten (1657) 0,5-0,5
4. Ger Dekker (1704) Martie v.d. Sanden (1734) 0,5-0,5
5. Hans Leenders (1641) Hans van Eijk (1681) 0-1
6. Kees van Hooidonk Arjan Gras (1730) 1-0
7. Marthijn v.d. Nieuwenhuizen Wilbert van Eijk (1641) 0,5-0,5
8. Marijn Bellemakers (970) Raymond Smulders (1649) 0-1

  

 

Zaterdagcompetitie 2011-2012

NBSB

Eindstand:

    

    Klasse 2DMp Bp12345678
1. Triple-Pion 110   34,0X3,04,53,5 6,0 5,05,07,0
2. Deurne 1  9   31,55,0X4,0 4,5 5,5 3,03,5 6,0
3. HSC 3  8   32,53,54,0 X2,04,0 5,56,57,0
4. Vianen/DVP 2  8   31,04,5 3,5 6,0X3,53,5   5,0 5,0
5. De Combinatie 2  8   27,02,0 2,5 4,0 4,5X4,05,54,5  
6. Eindhoven 4  7   27,03,0 5,0  2,5 4,5 4,0X4,04,0 
7. WLC 3  5   24,03,04,5 1,53,0 2,5 4,0 X5,5
8. De Kemppion 2  1   17,01,0 2,01,03,03,54,02,5X

  
 

Persoonlijke uitslagen 7e ronde d.d. 31 maart 2012:

  

    S.V. Deurne De Kemppion 2
 6-2
1. Toine Verkooijen (1965)           Wilbert Rombauts (1600) 1/2-1/2   
2. Tibor Hurkmans (1764) Paul Haenen (1507) 1-0
3. Thijs de Groot (1934) Peter Paridaans (1538) 1-0
4. Ger Dekker (1679) Tom van der Sluijs 1/2-1/2
5. Harrie Verbaarschot (1668)               Leenderts Vriens (1520) 0-1
6. Loek Verkooijen (1710) Jos van Uden (1403) 1-0
7. Piet van Wetten (1280) Theo Jacobs (1329) 1-0
8. Hans Leenders (1666) Henk Bogers (1317) 1-0

   

 

Persoonlijke uitslagen 6e ronde d.d. 10 maart 2012:

  

    Triple-Pion
 S.V. Deurne 3-5
1. Peter Bouma (1787)      Thijs de Groot (1934) 0-1
2. Robert Sanders (1959) Martien v.d. Sanden (1848) 1/2-1/2
3. Loek van Rey (1748)             Toine Verkooijen (1965) 0-1
4. Frans Ooms (1714) Tibor Hurkmans (1764) 0-1
5. Mario Teeuwen (1668) Ger Dekker (1679) 0-1
6. Jochem Berndsen (1650) Harrie Verbaarschot (1668) 1/2-1/2
7. Henny Valks (1664) Frits Boudewijns (1564) 1-0
8. Arnold v.d. Heijden (1631) Hans Leenders (1666) 1-0

 

   

Persoonlijke uitslagen 5e ronde d.d. 11 februari 2012:

  

    S.V. Deurne HSC 3
 4-4
1. Toine Verkooijen (1965)           Roland Robinson (1750) 1/2-1/2   
2. Tibor Hurkmans (1764) Mario Adriaans (1445) 1-0
3. Thijs de Groot (1934) Jack Ruijs (1801) 1-0
4. Ger Dekker (1679) Wilfried v.d. Kimmenade (1721) 1/2-1/2
5. Harrie Verbaarschot (1668)               Jessica de Haas (1515) 0-1
6. Hans Leenders (1666) Rob Bakels (1665) 0-1
7. Loek Verkooijen (1710) Huub Martens 1-0
8. Frits Boudewijns (1564) Roel v.d. Donk (1621) 0-1

 

   

Persoonlijke uitslagen 4e ronde d.d. 7 januari 2012:

  

    Vianen/DVP 2
 S.V. Deurne 3,5-4,5 
1. Jan Selten (2115)      Toine Verkooijen (1958) 1-0
2. Luuk Saris (1764) Thijs de Groot (1929) 0-1
3. Pieter v.d. Wijst (1764)             Martien v.d. Sanden (1830) 1-0
4. Henny Kempen (1730) Harrie Verbaarschot (1669) 0-1
5. Berrie Kremers (1706) Ger Dekker (1714) 1/2-1/2
6. Jos Rongen (1547) Loek Verkooijen (1710) 1/2-1/2
7. Wim Kempen (1541) Hans Leenders (1701) 0-1
8. Robin Hermanussen (1424) Frits Boudewijns (1582) 1/2-1/2

 

  

Persoonlijke uitslagen 3e ronde d.d. 17 december 2011:

  

    WLC 3
 S.V. Deurne 4,5-3,5
1. Arno de Man (1559)               Hans Leenders (1701)    1/2-1/2
2. Bert Hovingh (1657) Toine Verkooijen (1958) 0-1
3. Wim Lucassen (1548)               Martien v.d. Sanden (1830) 0-1
4. Bas Roelen (1358) Frits Boudewijns (1582) 1-0
5. Rein Leugs (1585) Harrie Verbaarschot (1669) 1-0
6. Henk van Oost (1691) Tibor Hurkmans (1828) 1-0
7. Dick Gielen (1420) Loek Verkooijen (1710) 0-1
8. Aurel Macias (1396) Piet van Wetten (1263) 1-0

  

Klik hier voor het verslag.

 

 

Persoonlijke uitslagen 2e ronde d.d. 26 november 2011:

  

    S.V. Deurne De Combinatie 2
 5,5-2,5
1. Tibor Hurkmans (1828) Ben Bruggers (1884) 0-1
2. Toine Verkooijen (1958) Toon Sparidans (1630) 1-0
3. Martien v.d. Sanden (1830) Piet Berkers (1682) 1-0
4. Thijs de Groot (1929) Stan Cortenbach (1336) 1-0
5. Harrie Verbaarschot (1669) Embert Berkers (1657) 1/2-1/2
6. Ger Dekker (1714) Ellen Meijer (1655) 1-0
7. Loek Verkooijen (1710) Kees van Pelt (1626) 1-0
8. Hans Leenders (1701) Hans Jacobs (1563) 0-1

 

  

Persoonlijke uitslagen 1e ronde d.d. 29 oktober 2011:

  

    Eindhoven 4
 S.V. Deurne 5-3       
1. Rinus Koevoets (1797) Tibor Hurkmans (1828) 1-0
2. Peter Roozemond (1674) Thijs de Groot (1929) 0-1
3. Ron van Hoogstraaten (1439)   Harrie Verbaarschot (1669) 0-1
4. Ton Storcken (1554) N.O. 1-0
5. Flip Stomps (1483) Ger Dekker (1714) 1-0
6. Pieter van Ameiden (1453) N.O. 1-0
7. Hans Reusink (1435) Frits Boudewijns (1582) 0-1
8. Alex Paz Soldan (1445) N.O. 1-0

  

 

Zaterdagcompetitie 2010-2011

NBSB

Eindstand:

  

    Klasse 2DMp Bp12345678
1. Gardé 212   36,0X6,06,02,5 4,5 6,05,55,5
2. Deurne 110   34,52,0X7,0 5,5 3,5 5,05,0 6,5
3. Nuenen 110   33,02,01,0 X5,04,5 5,07,58,0
4. Triple-Pion 1  8   32,05,5 2,5 3,0X5,03,5   5,5 7,0
5. RDS 1  6   29,03,5 4,5 3,5 3,0X3,07,04,5  
6. HSC 3  6   28,52,0 3,0  3,0 4,5 5,0X3,57,5 
7. HMC Calder 6  4   20,02,53,0 0,52,5 1,0 4,5 X6,0
8. Veldhoven 4  0   11,02,5 1,50,01,03,50,52,0X

 

 
Speelschema S.V. Deurne, klasse 2D: 

Zaterdag 9 oktober 2010:Veldhoven 4
S.V. Deurne         1,5-6,5
Zaterdag 20 november 2010: S.V. DeurneNuenen                    7-1
Zaterdag 11 december 2010: RDS
S.V. Deurne         4,5-3,5
Zaterdag 8 januari 2011: Gardé 2S.V. Deurne             6-2
Zaterdag 12 februari 2011: S.V. DeurneTriple-Pion            5,5-2,5      
Zaterdag 12 maart 2011: HSC 3S.V. Deurne             3-5
Zaterdag 9 april 2011:  S.V. DeurneHMC 6                       5-3

 

 

Persoonlijke uitslagen 1e ronde d.d. 9 oktober 2010:

 

    Veldhoven 4
 S.V. Deurne 1,5-6,5
1. Frans Voets (1633) Tibor Hurkmans (1855) 0-1
2. Nol Heinemans (1675) Toine Verkooijen (1959) 0-1
3. Ad Corbeels (1515) Martien v.d. Sanden (1831) 0-1
4. Chris van Druten (1589) Thijs de Groot (1912) 0-1
5. Frank Liebregts Hans Leenders (1750) 0,5-0,5
6. Piet Roos (1657) Ger Dekker (1713) 1-0
7. Henk Hofer (1512) Harrie Verbaarschot (1657) 0-1
8. Henk Wijnstekers (1392) Loek Verkooijen (1603) 0-1

 

Klik hier voor een uitgebreid verslag.

 

 

Persoonlijke uitslagen 2e ronde d.d. 20 november 2010:

 

    S.V. Deurne Nuenen
 7-1
1. Loek Verkooijen (1603) John Vonk (1850) 1-0
2. Tibor Hurkmans (1855) Léon Driessen (1837) 1-0
3. Martien v.d. Sanden (1841) Hans Keijzers (1761) 0-1
4. Thijs de Groot (1912) Joop Bongers (1715) 1-0
5. Harrie Verbaarschot (1657) Koos Rademakers (1782) 1-0
6. Ger Dekker (1713) Robert Hempelman (1647) 1-0
7. Piet van Wetten (1198) Jan Spruijt (1592) 1-0
8. Frits Boudewijns (1576) Chris Schmidt 1-0

 

Klik hier voor een uitgebreid verslag.

 

 

Persoonlijke uitslagen 3e ronde d.d. 11 december 2010:

 

    RDS
 S.V. Deurne 4,5-3,5
1. John ten Ham (1903) Tibor Hurkmans (1855) 1-0
2. Daan Geboers (1712) Toine Verkooijen (1959) 0,5-0,5
3. Bert de Laat (1661) Martien v.d. Sanden (1841) 0-1
4. Ad Verhagen (1528) Ger Dekker (1713) 0,5-0,5
5. Jan van Lanen (1618) Hans Leenders (1750) 1-0
6. Wim v.d. Heijden Harrie Verbaarschot (1657) 0,5-0,5
7. Jos v.d. Biggelaar (1528) Loek Verkooijen (1603) 0-1
8. Cor van Nuland Piet van Wetten (1198) 1-0

 

Klik hier voor een uitgebreid verslag.

 

 

Persoonlijke uitslagen 4e ronde d.d. 8 januari 2011:

 

    Gardé 2
 S.V. Deurne 6-2
1. Ivo Canjels (1916) Tibor Hurkmans (1855) 1-0
2. Jack Sonnemans (1788) Toine Verkooijen (1959) 0,5-0,5
3. Joost Kerssemakers (1736) Martien v.d. Sanden (1841) 0,5-0,5
4. Leo Hovens (1773) Thijs de Groot (1912) 0,5-0,5
5. Wessel Veerbeek (1628) Loek Verkooijen (1603) 1-0
6. Peter Thijssen (1638) Hans Leenders (1750) 1-0
7. Christiaan Münch (1642) Harrie Verbaarschot (1657) 0,5-0,5
8. Paul Harperink (1730) Piet van Wetten (1198) 1-0

 

Klik hier voor een uitgebreid verslag.

 

 

Persoonlijke uitslagen 5e ronde d.d. 12 februari 2011:

 

    S.V. Deurne Triple-Pion
 5,5-2,5
1. Martien v.d. Sanden (1828) Robert Sanders (1954) 0-1
2. Toine Verkooijen (1955) Loek van Rey (1764) 1-0
3. Loek Verkooijen (1669)  Mario Teeuwen (1695) 1-0
4. Thijs de Groot (1921) Frans Ooms (1713) 1-0
5. Ger Dekker (1703) Arnold v.d. Heijden (1610) 1-0
6. Hans Leenders (1748) Henny Valks (1656) 0,5-0,5
7. Frits Boudewijns (1576) John v.d. Wielen (1658) 1-0
8. Piet van Wetten (1339)  Willy van Lierop (1566) 0-1

 

Klik hier voor een uitgebreid verslag.

 

 

Persoonlijke uitslagen 6e ronde d.d. 12 maart 2011:

 

    HSC 3
 S.V. Deurne 3-5
1. Ton v.d. Waardenburg Toine Verkooijen (1955) 0,5-0,5
2. Roland Robinson (1741) Tibor Hurkmans (1862) 0,5-0,5
3. Johan Wuijts (1673) Loek Verkooijen (1603) 0,5-0,5
4. Jack Ruijs (1764) Thijs de Groot (1921) 0-1
5. Jesica de Haas (1457) Ger Dekker (1703) 0-1
6. Rob Bakels (1638) Harrie Verbaarschot (1685) 0,5-0,5
7. Roel v.d. Donk (1603) Frits Boudewijns (1576) 1-0
8. Mario Adriaans (1425) Hans Leenders (1748) 0-1

 

 

Persoonlijke uitslagen 7e ronde d.d. 9 april 2011:

 

    S.V. Deurne HMC 6
 5,5-2,5
1. Tibor Hurkmans (1862) Victor Roos (1578) 0-1
2. Toine Verkooijen (1955) Ekko Oosterhuis (1575) 1-0
3. Martien v.d. Sanden (1828) Fred Slikboer (1587) 1-0
4. Loek Verkooijen (1669) Gregor den Dekker (1082) 1-0
5. Harrie Verbaarschot (1685) Jim Klooster (1473) 0,5-0,5
6. Ger Dekker (1703) Pieter Roos (1554) 1-0
7. Hans Leenders (1748) Henk Mollema (1352) 0,5-0,5
8. Piet van Wetten (1339)  Nel Arts (1449) 0-1

  

   

Voor meer informatie zie website NBSB.

 

 

Zaterdagcompetitie 2009-2010

NBSB

Eindstand: 

 

    Klasse 2DMp Bp12345678
1. De Kentering12   34,0X4,5 4,04,5 5,5 46,0 5,5
2. Son en Breugel11   34,03,5 X6,0 4,5 4,5 5,5 4,0 6,0 
3. WLC 211   33,04,02,0 X4,5 6,5 6,5 5,04,5 
4. Deurne  8   31,03,5 3,5 3,5 X6,05,5   4,5 4,5 
5. D4 4  5   25,52,5 3,5 1,5 2,0X6,54,05,5  
6. Veldhoven 4  4   21,54,0 2,5   1,5  2,5 1,5 X5,54,0  
7. OSV 2  3   23,02,04,0 3,0 3,5 4,0 2,5 X4,0
8. Triple-Pion 2  2   22,02,5  2,03,5 3,52,54,0 4,0X

 

 

Speelschema S.V. Deurne: 

Zaterdag 31 oktober 2009:S.V. DeurneVeldhoven 4          5,5-2,5
Zaterdag 21 november 2009: WLC 2S.V. Deurne          4,5-3,5
Zaterdag 12 december 2009: S.V. DeurneOSV 2                    4,3-3,5
Zaterdag 9 januari 2010: Son en BreugelS.V. Deurne          4,5-3,5
Zaterdag 6 februari 2010: S.V. DeurneD4 4                         6-2
Zaterdag 6 maart 2010: S.V. DeurneDe Kentering         3,5-4,5
Zaterdag 27 maart 2010:  Triple-Pion 2S.V. Deurne          3,5-4,5

  

 

Persoonlijke uitslagen 1e ronde d.d. 31 oktober 2009: 

 

 S.V. DeurneVeldhoven 45,5-2,5
1.Tibor Hurkmans (1797)Piet Roos (1667)1-0
2.Toine Verkooijen (1957)Frans Voets (1655)1-0
3.Dolf Leesberg (1747)Jan v.d. Munckhof (1694)0,5-0,5
4.Ger Dekker (1706)Chris van Druten (1564)0,5-0,5
5.Thijs de Groot (1911)Kristy Bemmelmans (1426)1-0
6.Frits Boudewijns (1606)Henk Hofer (1517)1-0
7.Harrie Verbaarschot (1687)Jack Hinzen (1467)0,5-0,5
8.Thomas v.d. NieuwenhuizenAd Corbeels (1544)0-1R

 

 

Persoonlijke uitslagen 2e ronde d.d. 21 november 2009: 

 

 W.L.C. 2S.V. Deurne4,5-3,5
1.Henk Vermeer (1904)Tibor Hurkmans (1797)1-0
2.Dannie Beijk (1785)Toine Verkooijen (1957)0-1
3.Leo van Ijzendoorn (1792)Thijs de Groot (1911)0-1
4.Peter Koymans (1616)Harrie Verbaarschot (1687)1-0
5.Aard Daanen (1692)Ger Dekker (1706)1-0
6.Henk van Oost (1751)Frits Boudewijns (1606)1-0
7.Bert Hovingh (1685)Hans Leenders0-1
8.Bas RoelenPiet van Wetten0,5-0,5

 

 

Persoonlijke uitslagen 3e ronde d.d. 12 december 2009: 

 

 S.V. DeurneVeldhoven 44,5-3,5
1.Tibor Hurkmans (1797)Jan Dopper (1650)1-0
2.Toine Verkooijen (1957)Marcel van Niftrik (1693)0,5-0,5
3.Thijs de Groot (1911)Victor Simons (1556)1-0
4.Ger Dekker (1706)Cees Timmer (1534)1-0
5.Harrie Verbaarschot (1687)G. Claus (1540)0,5-0,5
6.Hans Leenders (1607)Mari Kramer0,5-0,5
7.N.O.Mikel van Dijk (1423)0-1R
8.Piet van WettenJos van Doorn (1485)0-1

 

 

Persoonlijke uitslagen 4e ronde d.d. 9 januari 2010:

 

 Son en BreugelS.V. Deurne4,5-3,5
1.Jasper Krenning (1659)Tibor Hurkmans (1797)0-1
2.Alessandro di Bucchianico (2063)Toine Verkooijen (1957)1-0
3.Martie v.d. Sanden (1670)Thijs de Groot (1911)0-1
4.Kristian Toirkens (1861)Harrie Verbaarschot (1687)1-0
5.Peter van Oosten (1626)Ger Dekker (1706)0,5-0,5
6.Ed Vrees (1688)Frits Boudewijns (1606)1-0
7.Wil van Dijck (1542)Hans Leenders (1607)0-1
8.Ad van Bakel (1374)Piet van Wetten1-0

 

  

Persoonlijke uitslagen 5e ronde d.d. 6 februari 2010: 

 

 S.V. DeurneD4 46-2
1.Tibor Hurkmans (1832)Krijn Keijzer (1778)1-0
2.Toine Verkooijen (1959)Dick Snijders (1711)1-0
3.Thijs de Groot (1923)Klaus Pfaffenhofer (1609)1-0
4.Ger Dekker (1697)Jolanda van de Ven (1660)1-0
5.Frits Boudewijns (1609)Sinead Sammon (1680)0-1
6.Hans Leenders (1639)Kees Boersma (1419)1-0
7.Piet van WettenPiet Hein Meulemeester (1403)0-1
8.Harrie Verbaarschot (1662)NO1-0R

 

  

Persoonlijke uitslagen 6e ronde d.d. 6 maart 2010: 

 

 S.V. DeurneDe Kentering3,5-4,5
1.Tibor Hurkmans (1832)Jan Arts (1573)1-0
2.Toine Verkooijen (1959)J. van Herk (1624)1-0
3.Thijs de Groot (1923)Wilbert van Eijk (1636)0-1
4.Ger Dekker (1697)Stan Heijmans (1868)0-1
5.Harrie Verbaarschot (1662)R. Maas (1807)0-1
6.Hans Leenders (1639)Luc Seuter (1624)0,5-0,5
7.Thomas v.d. Nieuwenhuizen (1180)Hans van Eijk (1646)0-1
8.Piet van WettenTon v.d. Straeten (1661)1-0

  

 

Persoonlijke uitslagen 7e ronde d.d. 27 maart 2010:

 

 Triple-Pion 2S.V. Deurne3,5-4,5
1.Robert Sanders (1937)Tibor Hurkmans (1797)1-0
2.René Vink (1454)Toine Verkooijen (1957)0-1
3.Hasan Sezin (1513)Thijs de Groot (1911)0-1
4.Arnold v.d. Heijden (1612)Ger Dekker (1697)0-1
5.Pieter Zegers (1570)Harrie Verbaarschot (1662)0,5-0,5
6.John v.d. Wielen (1538)Piet van Wetten1-0
7.Harry Bode (1655)Hans Leenders (1639)0-1
8.Jack DerksenN.O.1-0R

 

  

Voor meer informatie zie website NBSB.

 

 

Zaterdagcompetitie 2008-2009

NBSB

   Klasse 2D        Mp Bp  1   2   3   4   5   6   7   8 
1. Mierlo-Geldrop 1 13 41½ x   4½  4   8   7   7   5   6 
2. Gardé 2          12 37½ 3½  x   6   5½  4½  6   6½  5½ 
3. Deurne 1          8 32½ 4   2   x   3½  4   7½  6½  5 
4. Veldhoven 4       8 23½ 0   2½  4½  x   3   4½  4½  4½ 
5. Kemppion 2        7 25  1   3½  4   5   x   4½  2½  4½ 
6. Triple-Pion 2     4 20½ 1   2    ½  3½  3½  x   5½  4½ 
7. OSV 2             3 21½ 3   1½  1½  3½  5½  2½  x   4 
8. De Drie Torens 4  1 22  2   2½  3   3½  3½  3½  4   x 

  

Voor meer informatie (o.a. de persoonlijke uitslagen) zie website NBSB.