Interne competitie 2015-2016

  

  

Stand groep A

  

NrNaamPuntenWaGspGwRmVlPercOnNgNbsZk
1Thijs van den Broek126,67353300100,00000
2Lars Rutjens87,1734320166,70000
3Stijn van den Munckhof84,5033320166,70000
4Quinn van Haandel69,00321100100,01100
5Rodin Görtzen60,3331210150,00100
6Jasper de Vries56,3330210150,00100
7Lars Keunen26,502920020,01000
8Daan Keunen25,172820020,00100
9Bram Keunen24,172720020,01000

 

 

Uitslagen 3e ronde d.d. 02-10-2015:

 

Wit ZwartUitslag
Lars Rutjens-Lars Keunen1-0
Stijn van den Munckhof-Thijs van den Broek0-1
Daan Keunen-Rodin Görtzen0-1
Bram Keunen-Jasper de Vries0-1
Quinn van Haandel-Oneven

 

Uitslagen 2e ronde d.d. 02-10-2015:

 

Wit ZwartUitslag
Thijs van den Broek-Lars Rutjens1-0
Lars Keunen-Stijn van den Munckhof0-1
Quinn van Haandel-Afwezig met geldige reden
Daan Keunen-Afwezig met geldige reden
Rodin Görtzen-Afwezig met geldige reden
Jasper de Vries-Afwezig met geldige reden
Bram Keunen-Oneven

  

Uitslagen 1e ronde d.d. 11-09-2015:

  

Wit ZwartUitslag
Lars Rutjens-Daan Keunen1-0
Stijn van den Munckhof-Bram Keunen1-0
Rodin Görtzen-Thijs van den Broek0-1
Jasper de Vries-Quinn van Haandel0-1
Lars Keunen-Oneven

 

Stand groep B na 12 ronden

  

NrNaamPuntenWaGspGwRmVlPercOnNgNbsZk
1Corwin Lüders145,5021760185,70200
2Willem Horijon132,8320760185,70200
3Koen Aarts114,33193300100,00600
4Stijn Verkuyl97,5018943261,10000
5Ralph Weijenborg93,1717942355,60000
6Allyth92,50161100100,00900
7nova72,501500000,02700
8Roemer Rooseboom70,8314932444,40000
9Justen van Haandel61,171310010,00900
10Djoely Weijenborg60,6712921627,80000
11Thijme Roosenboom56,5011812525,01000
12Daan40,171020020,00700
13Sam Keunen31,83950050,01300